پیام خود را بنویسید
Zanjan University of Medical Sciences پست الكترونيك · درباره دانشگاه · اخبار دانشگاه · نقشه پايگاه · كتابخانه · English
شناسه کاربری رمز عبور ثبت نام در پایگاه | فراموشی رمز
برگشت به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی::
اخبار و رویدادها::
کنگره ها و کنفرانس ها::
کارگاههای آموزشی::
آیین نامه و دستور العمل ها::
راهنماها::
تفاهم نامه ها::
اولویتهای تحقیقاتی::
فرم ها ::
شورای پژوهشی::
شورای عالی مراکز تحقیقاتی::
پژوهشگران برتر::
فرایندها::
ارزشیابی تحقیقات::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
فعالیت سایت مديريت پژوهشي راچگونه ارزیابی میکنید؟
بسیار ضعیف
ضعیف
متوسط
خوب
عالی
   
..
:: خوش آمدید ::
      
:: برگزاری دومین دوره آموزشی مطالعات نظام مند با همکاری موسسه JBI دانشگاه آدلاید استرالیا ::
 | تاریخ ارسال: 1398/4/24 | 
به اطلاع می رساند در راستای قرار گرفتن مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی تبریز با همکاری موسسه JBI دانشگاه آدلاید استرالیا دومین دوره آموزشی جامع مطالعات مرور نظام مند را برای اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار نماید. لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام در این دوره تا پایان تیر ماه بوده و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
>
:: پذیرش دانشجوی دکتری پژوهشی بهداشت محیط ::
 | تاریخ ارسال: 1398/4/18 | 
به اطلاع  تمامی واحد های تابعه دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در نیمسال اول 99-98 از بین متقاضیان مقطع دکتری پژوهشی محور در رشته بهداشت محیط جذب دانشجو خواهد داشت. خاطر نشان می گردد به پذیرفته شدگان خوابگاه تعلق خواهد گرفت. همچنین لازم به ذکر است این دانشکده دارای آزمایشگاه آنالیز دستگاهی مجهز به دستگاه های HPLC؛ GC-Mass؛ TOC و جذب اتمی می باشد.
>
:: فراخوان ارسال پیش پروپوزال طرح تحقیقاتی با موضوع ارزیابی اثرات آلاینده های هوا بر سلامتی در اماکن عمومی ::
 | تاریخ ارسال: 1398/4/10 | 
ارزیابی اثرات سلامتی آلاینده های هوا در اماکن عمومی" با اهداف "بررسی کلیه تحقیقات انجام گرفته در کشور در این خصوص، تعیین غلظت آلاینده های هوا در اماکن عمومی و برآورد اثرات بهداشتی آن، بررسی رهنمود های بین المللی و استانداردهای ملی سایر کشورها در خصوص آلاینده های هوای داخل و تهیه دستورالعمل جهت پایش آلاینده های هوای داخل" انجام دهد. کلیه مراکز تحقیقاتی و دانشکده ها در صورت تمایل همکاری می توانند پیش پروپوزال خود را مطابق فرمت تعیین شده به دو زبان انگلیسی و فارسی حداکثر تا تاریخ 98/04/16 به این مرکز ارسال نمایند. شایان ذکر است اعتبار لازم جهت انجام پژوهش از طرف دفتر نمایندگی سازمان بهداشت جهانی در کشور ایران و پس از تایید این مرکز به مجری معرفی شده توسط رئیس مرکز / دانشکده پرداخت خواهد گردید.

 دانلود فرمت پروپوزال
>
:: فراخوان ارسال پروپوزال تحقیقاتی در خصوص اثرات گرد و غبار بر سلامتی در کشور ایران ::
 | تاریخ ارسال: 1398/4/10 | 
به اطلاع می رساند معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به اهمیت موضوع گرد و غبار در کشور و لزوم بررسی اثرات آن بر سلامتی مردم در نظر دارد در قالب همکاری با دفتر نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در کشور ایران پروژه ای با موضوع "بررسی اثرات گرد و غبار بر سلامتی ساکنین مناطق تحت تاثیر در ایران" با اهداف "بررسی کلیه مطالعات و پروژه های انجام شده یا در حال انجام در کشور از سوی کلیه سازمان ها و مراکز تحقیقاتی در خصوص گرد و غبار و کنترل آن در مناطق تحت تاثیر با رویکرد سلامتی، ارائه توصیه های عملی و طرح اقدام جهت بهبود پاسخ سیستم بهداشت و درمان به طوفان های گرد و غباری در مناطق تحت تاثیر" انجام دهد. کلیه مراکز تحقیقاتی و دانشکده ها در صورت تمایل همکاری می توانند پیش پروپوزال خود را مطابق فرمت تعیین شده به دو زبان انگلیسی و فارسی حداکثر تا تاریخ 98/04/16 به این مرکز ارسال نمایند. شایان ذکر است اعتبار لازم جهت انجام پژوهش از طرف دفتر نمایندگی سازمان بهداشت جهانی در کشور ایران و پس از تایید این مرکز به مجری معرفی شده توسط رئیس مرکز / دانشکده پرداخت خواهد گردید.

  دانلود فرمت پروپوزال
>
:: انتخاب پژوهشگر نمونه مطابق بند ک ::
 | تاریخ ارسال: 1398/4/9 | 
دانشجویان واجد شرایط اسکن و پرینت مستندات خود را به همراه جدول تکمیل شده به خانم فرشته محمودی زاده، کارشناس پژوهش معاونت تحقیقات، تحویل دهید.

 دریافت آئین نامه
>
:: اولین فراخوان ثبت نام و پذیرش ویژه پزشکان عمومی دوره پودمانی مجازی پزشکی خانواده ::
 | تاریخ ارسال: 1398/4/9 | 
بدین وسیله به اطلاع می رساند در راستای توانمند سازی پزشکان دوره پودمانی مجازی پزشک خانواده با عنوان Family Physician Bridging Program که توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی ارائه می گردد تا تاریخ 10/04/98 تمدید گردید. 

 کسب اطلاعات بیشتر
>
::

::

 
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 158514680
بازدید 24 ساعت قبل: 56950
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 999018
بازدید 24 ساعت قبل: 198
::
آخرین بروزرسانی
چهارشنبه 1399/4/25
::
اتاق‌هاى گفتگو: