مدیریت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زنجان

مدیریت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زنجان

img_yw_news
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

قدردانی استاندار زنجان از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی در امر مبارزه با مواد مخدر

استاندار زنجان از تلاش‌ها و فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان در امر مبارزه با مواد مخدر تقدیر کرد. ..

ادامه...
img_yw_news
یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

بازدید مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان از پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان در بازدید از محل شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان، گفت: این نهاد از ... ..

ادامه...
img_yw_news
پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱

بازدید استاندار زنجان از مرکز جامع سلول‌های بنیادی کشور در سلطانیه

دکتر محسن افشارچی استاندار زنجان با همراهی دکتر حسن بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، از مراحل ساخت انستیتو و مرکز جامع سلول‌های بنیادی و بازساختی کشور ... ..

ادامه...
img_yw_news
چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱

دکتر بختیاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان: پدافند غیرعامل، اولی‌تر از مدیریت بحران است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با بیان اینکه پدافند غیرعامل به معنای هرگونه اقدام غیرمسلحانه برای کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران است، گفت: پدافند غیرعامل، ... ..

ادامه...
آرشیو
  • طبق قانون گزینش، افراد زیر باید گزینش شوند:
  • داوطلبان ورود به خدمت اعم از رسمی، غیررسمی، پیمانی، قراردادی، روزمزدی و عناوین مشابه، مأمورینی که به صورت مأموریت ثابت به خارج از کشور اعزام می‌شوند، مأمورین در مشاغل حساس (از یک دستگاه به دستگاه دیگر مشمول قانون)، منتقلین در مشاغل حساس (از یک دستگاه به دستگاه دیگر مشمول قانون)، بورسیه‌ها (شرکت کنندگان در دوره‌های بلند مدت آموزشی)، داوطلبان مراکز آموزش عالی وابسته به دستگاه‌ها و مراکز تربیت معلم، کارکنان و معلمین مدارس غیرانتفاعی، داوطلبان دانشسراهای تربیت معلم، مأمورین و منتقلین سایر دستگاه‌ها برای مشاغل آموزشی و غیر آموزشی در وزارت آموزش و پرورش، کارکنان شرکت‌های طرف قرارداد دستگاه‌ها در انجام امور خدماتی (در مشاغل اداری، کارشناسی، آموزشی و حساس )

  گزینش از منظر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)

گزینش باید گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد.