مدیریت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زنجان

مدیریت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی زنجان

img_yw_news
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

مرکزجامع سلامت روستائی هلیل آباد در شهرستان ایجرود افتتاح شد

مرکز جامع سلامت روستای هلیل آباد شهرستان ایجرود با مساحت ۵۲۸ متر مربع و با اعتبار ۳میلیارد تومان با حضور رئیس دانشگاه و جمعی ازمسئولین و مدیران افتتاح ... ..

ادامه...
img_yw_news
شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱

از فرهنگ و ارزش‌های پیوست شده به ساخته‌های بشری غفلت نکنید

پروفسور یوسف ثبوتی گفت: هر ساخته‌ی بشری، فرهنگ و ارزش‌هایی را همراه با خود به جامعه تحویل می‌دهد و نباید از این ارزش‌ها غفلت شود. ..

ادامه...
img_yw_news
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱

اشتراک‌گذاری توانمندی‌های دانشگاه‌های قطب ۶ برای توسعه حوزه تحقیقات

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گره خوردن شعار امسال با حوزه تحقیقات را نشان از اهمیت این حوزه عنوان کرد و گفت: امیدواریم با اشتراک‌گذاری توانمندی‌های ... ..

ادامه...
img_yw_news
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱

شبکه‌سازی از مهم‌ترین دغدغه‌ها در حوزه تحقیقات است

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر هم‌افزایی دانشگاه‌های علوم پزشکی برای رفع مشکلات حوزه سلامت، گفت: شبکه‌سازی از مهم‌ترین دغدغه‌ها ... ..

ادامه...
آرشیو
  • طبق قانون گزینش، افراد زیر باید گزینش شوند:
  • داوطلبان ورود به خدمت اعم از رسمی، غیررسمی، پیمانی، قراردادی، روزمزدی و عناوین مشابه، مأمورینی که به صورت مأموریت ثابت به خارج از کشور اعزام می‌شوند، مأمورین در مشاغل حساس (از یک دستگاه به دستگاه دیگر مشمول قانون)، منتقلین در مشاغل حساس (از یک دستگاه به دستگاه دیگر مشمول قانون)، بورسیه‌ها (شرکت کنندگان در دوره‌های بلند مدت آموزشی)، داوطلبان مراکز آموزش عالی وابسته به دستگاه‌ها و مراکز تربیت معلم، کارکنان و معلمین مدارس غیرانتفاعی، داوطلبان دانشسراهای تربیت معلم، مأمورین و منتقلین سایر دستگاه‌ها برای مشاغل آموزشی و غیر آموزشی در وزارت آموزش و پرورش، کارکنان شرکت‌های طرف قرارداد دستگاه‌ها در انجام امور خدماتی (در مشاغل اداری، کارشناسی، آموزشی و حساس )

  گزینش از منظر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)

گزینش باید گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد.